Forum Bractwa Rivendell Strona Główna Forum Bractwa Rivendell
Mae govannen mellon... witamy na forum poświęconym Eldarom przy Bractwie Rivendell (Heren Nalmiristo: www.bractwo-rivendell.pl)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ivellios Mirimafëa
2007-10-07, 13:02
Karczma
Autor Wiadomość
Arya Svit'kona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-09, 21:49   

No po prostu teraz to mnie dobiłaś...niech mnie teraz ktoś zakopie :] <Elfka również wzdycha i siada w stałym miejscu.Spłoszony kocurek ucieka na górę groźnie omiatając wzrokiem PEWNE osoby :] >

"Z obrzydzeniem" ??!!! no i za co ja was kocham no ?? :]

Gotrek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-09, 21:55   

Um, co ja znowu takiego powiedziałem? <krasnolud w tym momencie poruszałby z oburzeniem brodą, gdyby ją miał ^^>

Arya Svit'kona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-09, 21:59   

Ależ nic. Zupełnie nic. Tylko uważam że macie jakieś dziwne uprzedzenia do mojego kocurka, który wyraźnie wyczuł, kto nie będzie dla niego miły. Ja naprawdę nie wiem czego wy do niego chcecie. On naprawdę jest fajniutki. Trzeba go tylko poznać. JAk chcesz mogę ci załatwić prywatną rozmowę.Jak się zgodzi oczywiście.<Elfka, której już humor chyba wrócił zabiera się do popląsania po karczmie. Ma ochotę wyładować się,,,w tańcu ^^)

Gotrek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-09, 22:08   

Kocury to chaos. Zjadają szczury, czyli odbierają pożywienie krasnoludom. Albo my, albo one! <uderza pięścią w stół. Po czym rzuca spojrzenie na elfkę, nad głową której zapaliła się różowa lampka z napisem "Burk", co jest jednym z najwulgarniejszych słów krasnoludzkich, ale oznacza też PRZYPADKIEM "taniec"> Eeeem... zostawiłem kiełbaski na ognisku... to ja... może... Żegnajcie ^^

Arya Svit'kona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-09, 22:13   

Aha..no ..je szczury...tak szerze to wątpię żeby mój Aranel kiedykolwiek jakiegoś w ogóle widział. On nie je szczurów więc nie martw się nie zabierze ci nic. Ale proszę ! możesz choć trochę go polubić.I przynieś mi jedną.może coś przekąszę zanim pójdę pląsać.< Elfka już w całkiem dobrym humorze zajmuje się rozmową z innymi i z niecierpliwością czeka na kiełbaskę , która pewno się nie zjawi.I dobrze o tym wie. Troszkę później do tańca zaprasza ją pewien elficki młodzieniec.I tak już tańczą...i tańczą..i tańczą>

Elunaraht
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-09, 22:41   

Gotrek napisał/a:
Kocury to chaos. Zjadają szczury, czyli odbierają pożywienie krasnoludom. Albo my, albo one! <uderza pięścią w stół. Po czym rzuca spojrzenie na elfkę, nad głową której zapaliła się różowa lampka z napisem "Burk", co jest jednym z najwulgarniejszych słów krasnoludzkich, ale oznacza też PRZYPADKIEM "taniec">

Zdecydowamie koty!! :) <przemawia Elun, nareszcie oswobodzony z zaklęć, wychodzi dumnie z karczmy i udaje się do swej komnaty by w spokoju oddać się studiowaniu magii>--<szeptem> niedługo żadne zaklęcie mnie nie zaszkodzą...

Arya Svit'kona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-09, 22:46   

Ale w jakim sensie
Elunaraht napisał/a:
Zdecydowamie koty!!
<krzyczy zainteresowana opinią Eluna elfka >

Faolion
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-10, 08:55   

<Smok w obronie kota spala Gotrekowi irokeza> No teraz kotom nic nie grozi.

Elen
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-10, 10:20   

Mam do Was jedną małą prośbę jako moderator Dziedzińca. Gdyyście mogli pisać w tym temacie tj. Kraczma posty dłuższe niż jedna linijka, bo tylko zaśmiecacie temat, a np. post Dzikiego
Cytat:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :brawo:
, niewiele wnosi do rozmowy, a dodatkowo śmieci. Oczywiście zaraz posypią się gromy, że się czepiam lub coś w tym stylu, ale jednolinijkowe posty będe usuwać. :twisted: Ten post nie zniknie ponieważ jest uwagą ogólną do tematu piszę to znając zamiłowanie niektórych do dawania ostrzeżeń za pisanie offów. Jednak wydaje mi się, że jako mod mam prawo to tutaj napisać. Z kolei zwracam się do Was kochani z prośbą o wygaszanie postów, które dotyczyć będą mojego posta, żeby nie śmiecić. :twisted: Pozdrawiam i życze miłego spędzania czasu w Karczmie.

Gotrek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-10, 14:36   

<Krasnolud wbiega do karczmy ociekając wodą i wnosząc błoto>
Ale ulewa!
<Odruchowo bierze się za wycieranie brody, ale przypomina sobie, że jej przecież nie ma i siada na swoim ulubionym miejscu blisko barku ^^. Po chwili zauważa, że elfy dziwnie przypatrują się jego nienaruszonemu irokezowi i przypomina mu się sytuacja, jak wczoraj po nawiązaniu bliższego kontaktu z smoczym oddechem wybiegł z karczmy krzycząc i próbując ugasić swą głowę. Uśmiecha się tylko lekko, postanawiając że nie powie o tym, że olbrzymia warstwa brudu i łoju chroni jego piękne włosy przed wszystkimi formami obrażeń ^^>

dziki 
Przyjaciel Entów

Wysłany: 2007-05-10, 20:32   

Mnie też się wydawało......... - rzuca przelotnie do postaci ukrytej w nieoświetlonej drugiej izbie - że tu możemy dowolnie opowiadać o wszystkim i panuje atmosfera Wielkiego Boga Luzika Bluzika......... syna jeszcze większego Boga Gałgana Bałwana. Wyciąga z zapazuchy fajkę i nabija ją przednim tytoniem Kapitan Black - kufelek piwa poproszę, no może dwa od razu!!!
Wypijając pół pinty złocistego napoju i wydmuchając kilka dużych kłębów dymu, bierze do ręki swój nóż elficki i zaczyna ryć tajemnicze znaki na stole : " :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :brawo: " Runy...... niby nic nie znaczące, ale ileż mówiące!!!!! Mh......... zamyśla się i zaczyna zdawać sobie sprawę, że nie jest sam.............. uśmiecha sie lekko pod nosem ........ :cii:

Maryen 
Członek Drużyny

Plemię: Sindar
Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: 5 Lotesse 501 (I)
Wysłany: 2007-05-10, 20:58   

< po cichu.. i ostrożnie żeby nikt nie zauważył.. wchodzi przez uchylone drzwi.. , spokojnym krokiem podchodzi do miejsca najbardziej oddalonego od gwaru biesiadujących... siada na ławie i wspominając swój dawny dom.. z bólem spogląda ukradkiem na krasia.. szamocącego się wśród tłumu i wygadującxego po pijaku różne dziwne rzeczy.... następnie pogrąża sie w swoich myślach, popijając czerwony trunek z pięknego złotego pucharu..., samotnie stara się pozbierać wszystkie myśli... jej twarz wyraża ogromny smutek...>

*Pogromca Smoka :)
*Beerbuster ;)

Liadon 
Włócznią Ugodzony

Plemię: Nandor
Ulubiona Era: Druga
Narodziny: Yucainen Tatya Nórui 480 (I)
Wysłany: 2007-05-10, 23:42   

<Wszystkie elfy mają tendencję do cichego poruszania się. Liadon w pod tym względem nie był odmieńcem. Wszedł spokojnie, powoli przez niedomknięte po Maryen drzwi. Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie zawadził o framugę gryfem łuku przewieszonego przez plecy. Kilku elfów go spostrzegło. Musiał się przywitać. Nie lubił tego, nie lubił się powtarzać. Zawsze mu się wydawało że nikogo to nie obchodzi czy przyszedł czy nie, czy wyszedł czy nie. Jego też mało kto obchodził(od razu mówię że mało kto, znaczy że jednak ktoś go obchodził, ale było tych ktosiów mało). Mało kto z tłumu przykuł jego uwagę na dłużej niż długość przelotnego spojrzenia. Dostrzegł jednak Strażnika, który w spokoju pyka sobie fajeczkę i co jakiś czas wtrąci sie do rozmowy, stwierdził że to idealny partner do pogawędki na dzisiejszy wieczór. Nie był specjalnie wystrojony, Liadon też nie był. Nie wyglądał na kogoś zarozumiałego, ani zbyt wyniosłego... Skierował swoje kroki w jego stronę. Jednak gdy na brał powietrza by zacząć rozmowę ze Strażnikiem, kątem oka zobaczył postać w kącie. Nie miał wątpliwości, że to ta smutna Sindarka, z którą rozmawiał jakiś czas temu. Wyglądała na kogoś potrzebującego rozmowy z jakąś niekrzyczącą i niepijaną osobą, bardziej niż wypoczywający po dniu pracy Strażnik. Przysiadł obok elfki.>
Alae Maryen...
<Powiedział tak by tylko ona go słyszała.>
Znów... znów przeżywasz upadek Doriathu... Maryen, losy wszystkich związane są z przykrymi przeżyciami... nie po to jesteśmy długowieczni by je rozpamiętywać, lecz by brać z nich nauki. Nie możesz nosić urazy do każdego Khazada tylko dlatego że jego przodkowie...
<Dalszego ciągu nie słyszał nikt prócz Maryen, ponieważ grupka ludzi zaczęła na całe gardło śpiewać jakąś biesiadną piosnkę o strumieniach pszenicznego piwa i odsłąniających sie w tańcu części kobiecego ciała>

Elvinga Istimo 
Włócznią Ugodzony

Ulubiona Era: Druga
Narodziny: 15. Lótessë 987 (II)
Wysłany: 2007-05-10, 23:51   

<zostawia smoka w spokoju i rozgląda się po karczmie...stwierdza że nie ma tu już dla niej miejsca, wstaje więc i kieruje się do drzwi rzucając po drodze krótki uśmiech Strażnikowi>

Potrafię być wredna i nic Ci do tego!

Maryen 
Członek Drużyny

Plemię: Sindar
Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: 5 Lotesse 501 (I)
Wysłany: 2007-05-11, 13:24   

< "smutna sindarka" z radością powitała "dzikego Nandora"... stwierdzając , że faktycznie już nie czas aby sie smucić! >
- Mae govannen Liadon!
< powiedziała z lekkim uśmiechem, cała jakoś wypogodniała i z wielką przyjemnością rozpoczęła rozmowę.. o pięknych lasach Ossiriandu, nadaal pozostając przy spokojnym ściszonym tonie głosu... >

- teraz jużnie jestem "smutna" - powiedziała - dzięki za towarzystwo ;)

*Pogromca Smoka :)
*Beerbuster ;)

Odpowiedz do tematu